Hakkımızda

Smart Villa Holidays

Smart, 2006 yılından beri, bireysel tatil konsepti üzerine faaliyetler yürütmektedir. Hizmetlerimiz kapsamında tatil koşulları için özel olarak biçimlendirilmiş villalarda dilediğiniz özellikleri tercih edebileceğiniz bir tatili sizlere sunuyoruz. Evlerimiz, en yüksek standartlardan, klasik villa biçimine kadar farklı seçeneklere sahip olup, tercih edeceğiniz maliyet ölçeğinde size özel bir hizmet prosedürünü biçimlendirebiliyoruz.

Otellerin kurallarından ve kargaşasından sıkıldıysanız bu tatil tam size göre. Her şey dahil konsepti içerisinde ödeyeceğiniz kadar ve hatta daha uygun fiyatlarla, otel konseptinden çok daha kaliteli bir tatil yapabilmeniz Smart Villa Holidays servisleri ile mümkün. Bu tatil konseptinde sizin için ayrılmış villa, bütünüyle size aittir. Ne zaman yemek yiyip, ne zaman kahve içeceğinize otel yönetimi karar vermez, kahvaltı için erken kalkmanız da gerekmez. Akşamları klişe otel animasyonları yerine, ailenizle hoş vakit geçirebilir, bulunduğunuz bölgenin turistik imkanlarından gönlünüzce faydalanabilirsiniz.

Otel konseptinde tatil yapan pek çok kimse, gittiği yöreyi sadece yolda tanır. Oysa, Türkiye tarihi ve doğal güzellikleriyle dünyanın en paha biçilmez kaynaklarına sahiptir. Otele hapsolup, yemek saatlerini kovalamak yerine, gerçek bir tatil yapabilmek için size sunduğumuz bu benzersiz fırsat, unutulmaz bir tatil yaşamanızı sağlayacak. Ve iddia ediyoruz ki, bu tatili denedikten sonra bir daha asla otele gitme fikrinizi düşünmeyeceksiniz.

Smart Villa Holidays, deneyimli kadrosu ve toplam kalite ilkeleri kapsamında, dinlenmek isterken, sorunlarla boğuşmanızı engeller. Bu hizmet yalnızca bir ev kiralama hizmeti değildir. İhtiyacınız olduğunda veya bir sorunla karşılaştığınızda profesyonel desteğimiz hizmetinizde olacaktır. Firmamız, kurallarına bağlı, prensipli bir firma olarak tüm vaadlerini eksiksiz biçimde yerine getirmektedir. Sizlere beyan ettiğimiz her şartı fazlasıyla sağlayacağımızı garanti ediyoruz.

Mutlu tatiller dileriz…